Usługi księgowe

Strona głównaUsługi księgowe

W zakresie usług księgowych zapewniamy naszym klientom:

 • Pełną obsługę księgową przy prowadzeniu ksiąg handlowych jak i KPiR
 • Obsługę kadrowo płacową
 • Sporządzanie oraz dostarczanie do urzędów obowiązujących deklaracji i sprawozdań
 • Reprezentowanie interesów klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUS
Usługi księgowe Warszawa

Pracujemy w oparciu o program Symfonia – program zyskujący co raz to większą popularność wraz z licznym gronem zwolenników. W oparciu o Symfonie prowadzimy pełną księgowość, małą księgowość, kadry i płace oraz środki trwałe. Wszystkim tym którzy używają programów handlowych polecamy dedykowane do ich potrzeb oprogramowanie, na temat którego możecie dowiedzieć się Państwo więcej w zakładce oprogramowanie dla firm. Każdy klient ze względu na swą specyfikę oraz rodzaj prowadzonej działalności to indywidualne zagadnienia, indywidualne problemy jak i ich rozwiązania. Jeśli maja Państwo jakieś wątpliwości z interpretacjami pewnych przepisów możemy być pomocni w ich rozwiązywaniu i ukierunkowaniu Państwa.

Możemy również służyć swą pomocą i swym doświadczeniem w rozwiązywaniu Państwa problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

System świadczenia usług:

 • Usługi księgowe możemy wykonywać w siedzibie zleceniodawcy w oparciu o jego system i narzędzia pracy delegując do wyznaczonych zadań (określonych w umowie) naszych pracowników.
 • Usługi możemy świadczyć w siedzibie naszej firmy (lokalizacja: Warszawa, ul. Agawy 12/43 oraz ul. Radzymińska 211/6) w oparciu o nasze oprogramowanie i narzędzia pracy co w znacznym stopniu niweluje zbędne koszty zleceniodawcy.

Cennik usług

Na naszej stronie nie publikujemy cennika naszych usług. Do spraw cen bowiem podchodzimy indywidualnie uzależniając je od sytemu świadczenia usług, ilości dokumentów, stopnia skomplikowania prac, Państwa indywidualnych oczekiwań oraz wielu drobnych czynników mających wpływ na ostateczną wycenę. Dlatego też aby uzyskać ofertę cenową dopasowaną do Państwa wymagań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. Kontakt znajdziecie Państwo na jednej z zakładek

Organizacja działu księgowości

Jeśli budują Państwo dział księgowości możemy być tutaj bardzo pomocni. Możemy zorganizować prace działu księgowego, zaimplementować pewnego rodzaju automaty księgujące a wraz z nimi wdrożyć oprogramowanie Symfonia, które w znaczny sposób może poprawić efektywność i przyspieszyć pracę. Dzięki temu dział księgowy nie będzie musiał być działem składającym się z ogromnej rzeszy pracujących w nim ludzi.

Zakres Usług

 • Usługi księgowe:
  pełna księgowość
  mała księgowość
 • Sprzedaż i wdrożenia systemów .Symfonia.
 • Pomoc w przygotowaniu wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego